Mūsų gyvūnai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mūsų gyvūnai

Naminių gyvūnų forumas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Nemėgstamiausi dainininkai

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Razina
Song - my life.
Razina


Pranešimų skaičius : 30
Prisijungimo data : 2010-02-14

Nemėgstamiausi dainininkai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Nemėgstamiausi dainininkai   Nemėgstamiausi dainininkai EmptyPen. 02 19, 2010 4:04 pm

Kokius dainininkus nemėgstat?
Atgal į viršų Go down
Jurga
Jei žmogus siekia gyventi dorai, jis pirmiausiai turėtų vengti skriausti gyvūnus.
Jurga


Pranešimų skaičius : 223
Prisijungimo data : 2009-10-26
Amžius : 28
Miestas : Panevėžys

Nemėgstamiausi dainininkai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemėgstamiausi dainininkai   Nemėgstamiausi dainininkai EmptyPen. 02 19, 2010 8:37 pm

Šiaip, jei pagal charakterų tai Lady GaGa... Nu dainuoja ji gražiai, bet nepraina man ji :D 
Atgal į viršų Go down
http://www.animals.psl.lt
Razina
Song - my life.
Razina


Pranešimų skaičius : 30
Prisijungimo data : 2010-02-14

Nemėgstamiausi dainininkai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemėgstamiausi dainininkai   Nemėgstamiausi dainininkai EmptyŠt. 02 20, 2010 4:17 pm

Ne pagal charakterį čia reik parašyt, o apie tai : mėgsti tu to atlikėjo dainas ar nemėgsti. Šiaip asmeniškai aš nekenčiu Anatolijaus. Vemti varo man jo išvaizda ir dainos... No
Atgal į viršų Go down
Saida`

Saida`


Pranešimų skaičius : 13
Prisijungimo data : 2010-03-26

Nemėgstamiausi dainininkai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemėgstamiausi dainininkai   Nemėgstamiausi dainininkai EmptyPen. 03 26, 2010 8:03 pm

Nekenčiu Tokio Viešnamių (Tokio Hotel), dar nekenčiu Cinema Bazarų (Cinema Bizare), dar nekenčiu Red Hot Chilly Peppers.
Atgal į viršų Go down
Razina
Song - my life.
Razina


Pranešimų skaičius : 30
Prisijungimo data : 2010-02-14

Nemėgstamiausi dainininkai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemėgstamiausi dainininkai   Nemėgstamiausi dainininkai EmptyŠt. 03 27, 2010 9:57 am

Dar aš nekenčiu Ato ir Nerijaus iš MA2 ... Atas tai kaip statula stovi ir baubia lyg koks dulkių siurblys, o Atas man nepatinka dėl to, kad mano ausiai nepriimtina jo durna muzika.
Atgal į viršų Go down
Jurga
Jei žmogus siekia gyventi dorai, jis pirmiausiai turėtų vengti skriausti gyvūnus.
Jurga


Pranešimų skaičius : 223
Prisijungimo data : 2009-10-26
Amžius : 28
Miestas : Panevėžys

Nemėgstamiausi dainininkai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemėgstamiausi dainininkai   Nemėgstamiausi dainininkai EmptyŠt. 03 27, 2010 10:23 am

Tai, kad nei Atas, nei Nerijus, nėra nei dainininkai nei, žvaigždės...
Atgal į viršų Go down
http://www.animals.psl.lt
Razina
Song - my life.
Razina


Pranešimų skaičius : 30
Prisijungimo data : 2010-02-14

Nemėgstamiausi dainininkai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemėgstamiausi dainininkai   Nemėgstamiausi dainininkai EmptyŠt. 03 27, 2010 3:49 pm

Nu jie yra iš Muzikos Akademios 2, bet juos žurnalistai vadina ,,dainininkais''...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Nemėgstamiausi dainininkai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemėgstamiausi dainininkai   Nemėgstamiausi dainininkai Empty

Atgal į viršų Go down
 
Nemėgstamiausi dainininkai
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Mėgstamiausi dainininkai.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mūsų gyvūnai :: Pokalbiai prie arbatos :: TV ekranas, muzika ir kompiuterija :: Muzika-
Pereiti į: